NodeStream blog (7.x-2.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: more
jv: pepaké

en: Reset
jv: Baléknā

en: read more
jv: wacanen candhaké

en: All
jv: Kabèh

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
