NodeStream blog (7.x-2.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: more
lv: vairāk

en: Reset
lv: Attīrīt

en: read more
lv: lasīt vairāk

en: blog
lv: blogs

en: All
lv: Visi

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Products
lv: Preces

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
