NodeStream blog (7.x-2.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: more
ta: மேலும்

en: Reset
ta: மீளமை

en: read more
ta: மேலும் வாசிக்க

en: blog
ta: வலைதளம்

en: All
ta: எல்லா

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
