NodeStream blog (7.x-2.0-alpha2) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: more
de: mehr

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: read more
de: weiterlesen

en: blog
de: Blog

en: All
de: Alle

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortieren nach

en: All blogs
de: Alle Blogs

en: Products
de: Produkte

en: Apply
de: Anwenden

en: Blog posts
de: Blog Beiträge

en: Offset
de: Versatz

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: View panes
de: Panel-Ansichten

en: Content pane
de: Panel Inhalt

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Latest blog posts
de: Aktuellsten Blog Beiträge
