NodeStream blog (7.x-2.0-alpha2) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: more
el: περισσότερα

en: Reset
el: Επαναφορά

en: read more
el: διαβάστε περισσότερα

en: blog
el: ιστολόγιο

en: All
el: Όλες

en: Desc
el: Φθί

en: Blog
el: Ιστολόγιο

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Products
el: Προϊόντα

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
