NodeStream blog (7.x-2.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: more
eo: pli

en: Reset
eo: Restarigu

en: read more
eo: legu pli

en: blog
eo: blogo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Desc
eo: malkreske

en: Blog
eo: Blogo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
