NodeStream blog (7.x-2.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: more
hi: और भी

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: read more
hi: और अधिक पढें।

en: blog
hi: ब्लॉग

en: All
hi: सभी

en: Desc
hi: अवरोही

en: Blog
hi: ब्लॉग

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
