NodeStream blog (7.x-2.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: more
vi: thêm

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: read more
vi: xem thêm

en: All
vi: Tất cả

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: All blogs
vi: Tất cả blog

en: Products
vi: Sản phẩm

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Content pane
vi: Khung nội dung

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
