NodeStream blog (7.x-2.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: more
ca: més

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: read more
ca: llegeix més

en: All
ca: Tot

en: Blog
ca: Bloc

en: Sort by
ca: Ordena per

en: All blogs
ca: Tots els blocs

en: Products
ca: Productes

en: Apply
ca: Aplica

en: Blog posts
ca: Entrades de blog

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Content pane
ca: Panell de contingut

en: Latest blog posts
ca: Darreres entrades de blog

en: Master
ca: Mestre
