NodeStream blog (7.x-2.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: more
cs: více

en: read more
cs: číst dál

en: All
cs: Vše

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Products
cs: Produkty

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
