NodeStream blog (7.x-2.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: more
eu: gehiago

en: Reset
eu: Garbitu

en: read more
eu: irakurri gehiago

en: blog
eu: bloga

en: All
eu: Guztiak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Blog
eu: Bloga

en: All blogs
eu: Blog guztiak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Content pane
eu: Eduki panela

en: Asc
eu: Goraka
