NodeStream blog (7.x-2.0-alpha3) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: more
id: selengkapnya

en: read more
id: lainnya

en: All
id: Semua

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Products
id: Produk

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
