NodeStream blog (7.x-2.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: more
oc: mai

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: read more
oc: ne legir mai

en: All
oc: Tot

en: Sort by
oc: Triar per

en: All blogs
oc: Totes los blogs

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: View panes
oc: Volets de vista

en: Content pane
oc: Volet de contengut

en: Master
oc: Maître
