NodeStream blog (7.x-2.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: more
ro: mai multe

en: Reset
ro: Resetează

en: read more
ro: citiţi mai departe

en: All
ro: Toate

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Products
ro: Produse

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Content pane
ro: Panou conținut

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
