NodeStream blog (7.x-2.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: more
ru: ещё

en: Reset
ru: Сбросить

en: read more
ru: подробнее

en: blog
ru: блог

en: All
ru: Все

en: Desc
ru: По убыванию

en: Blog
ru: Блог

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: All blogs
ru: Все блоги

en: Products
ru: Товары

en: Apply
ru: Применить

en: Blog posts
ru: Записи в блогах

en: Offset
ru: Пропустить

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: View panes
ru: Представления-Фрагменты

en: Content pane
ru: Фрагмент панели

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Latest blog posts
ru: Новые записи в блог

en: Master
ru: Основной
