NodeStream blog (7.x-2.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: more
sk: viac

en: read more
sk: čítať ďalej

en: All
sk: Všetky

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: All blogs
sk: Všetky blogy

en: Products
sk: Produkty

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
