NodeStream blog (7.x-2.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: more
sq: tjetër

en: Reset
sq: Rifillo

en: read more
sq: lexo akoma

en: blog
sq: ditari

en: All
sq: Të gjitha

en: Blog
sq: Ditari
