NodeStream blog (7.x-2.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: more
tr: daha fazla

en: Reset
tr: Sıfırla

en: read more
tr: devamını oku

en: blog
tr: ağ günlüğü (blog)

en: All
tr: Tümü

en: Desc
tr: Azalan

en: Blog
tr: Ağ Günlüğü

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: All blogs
tr: Tüm ağ günlükleri

en: Products
tr: Ürünler

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: View panes
tr: Panelleri gör

en: Content pane
tr: İçerik paneli

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
