NodeStream blog (7.x-2.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: read more
ug: داۋامى

en: blog
ug: بلوگ

en: All
ug: ھەممە

en: Blog
ug: بلوگ

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
