NodeStream blog (7.x-2.0-alpha4) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Language
ast: Llingua

en: more
ast: más

en: Reset
ast: Reafitar

en: read more
ast: lleer más

en: All
ast: Too

en: Blog
ast: Blogue
