NodeStream blog (7.x-2.0-alpha4) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Language
be: Мова

en: more
be: болей

en: Reset
be: Скінуць

en: read more
be: чытаць далей

en: All
be: Усе

en: Blog
be: Блог

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Translations
be: Пераклады

en: Apply
be: Ужыць
