NodeStream blog (7.x-2.0-alpha4) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Language
bg: Език

en: more
bg: още

en: Reset
bg: Рестартирай

en: read more
bg: чети по-нататък

en: All
bg: Всички

en: Blog
bg: Блог

en: Products
bg: Продукти

en: Apply
bg: Търси
