NodeStream blog (7.x-2.0-alpha4) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Language
ja: 言語

en: more
ja: 続き

en: Reset
ja: リセット

en: read more
ja: 続きを読む

en: All
ja: すべて

en: Desc
ja: 降順

en: Blog
ja: ブログ

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: All blogs
ja: すべてのブログ

en: Products
ja: 商品

en: Translations
ja: 翻訳

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
