NodeStream blog (7.x-2.0-alpha4) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: more
my: ပို၍

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: read more
my: ဆက်ဖတ်ပါ

en: ,
my: .

en: - All -
my: - အားလုံး -
