NodeStream blog (7.x-2.0-alpha4) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Language
ps: ژبه

en: more
ps: نور

en: All
ps: ټول

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
