NodeStream blog (7.x-2.0-beta1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Language
af: Taal

en: more
af: meer

en: Reset
af: Herstel

en: read more
af: lees meer

en: All
af: Alle

en: Products
af: Produkte

en: Translations
af: Vertalings

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
