NodeStream blog (7.x-2.0-beta1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Language
bs: Jezik

en: more
bs: još

en: read more
bs: pročitaj sve

en: All
bs: Sve

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Products
bs: Proizvodi

en: Apply
bs: Primjeni
