NodeStream blog (7.x-2.0-beta1) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Language
da: Sprog

en: more
da: mere

en: Reset
da: Gendan

en: read more
da: læs mere

en: All
da: Alle

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: All blogs
da: Alle blogs

en: Products
da: Produkter

en: Translations
da: Oversættelser

en: Apply
da: Udfør

en: Blog posts
da: Blogindlæg

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende

en: Published: [created]
da: Udgivet: [created]

en: Updated: [changed]
da: Opdateret: [changed]

en: Latest blog posts
da: Seneste blogindlæg

en: There are no blogs available.
da: Der er ingen tilgængelige blogs.
