NodeStream blog (7.x-2.0-beta1) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Language
fa: زبان

en: more
fa: بیشتر

en: Reset
fa: بازنشانی

en: read more
fa: بیشتر بخوانید

en: All
fa: همه

en: Desc
fa: نزولی

en: Blog
fa: وبلاگ

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: All blogs
fa: تمام وبلاگ‌ها

en: Products
fa: محصولات

en: Translations
fa: ترجمه‌ها

en: Apply
fa: تایید

en: ,
fa: ،

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Content pane
fa: قاب محتوا

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
