NodeStream blog (7.x-2.0-beta1) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Language
fr: Langue

en: more
fr: plus

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: read more
fr: lire la suite

en: All
fr: Tout

en: Sort by
fr: Trier par

en: All blogs
fr: Tous les blogs

en: Products
fr: Produits

en: Translations
fr: Traductions

en: Apply
fr: Appliquer

en: Blog posts
fr: Billets de blog

en: Offset
fr: Décalage

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: View panes
fr: Volets de vue

en: Content pane
fr: Volet de contenu

en: Master
fr: Principal
