NodeStream blog (7.x-2.0-beta1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Language
gu: ભાષા

en: more
gu: વધુ

en: read more
gu: વધુ વાંચો

en: All
gu: બધા

en: Apply
gu: લાગુ કરો
