NodeStream blog (7.x-2.0-beta1) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Language
he: שפה

en: more
he: עוד

en: Reset
he: איתחול

en: read more
he: להמשך

en: All
he: הכל

en: Desc
he: יורד

en: Blog
he: בלוג

en: Sort by
he: מיון לפי

en: All blogs
he: כל הבלוגים

en: Products
he: מוצרים

en: Translations
he: תרגומים

en: Apply
he: החל

en: Blog posts
he: פוסטים בבלוג

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Latest blog posts
he: פוסטים אחרונים בבלוג

en: Master
he: מאסטר
