NodeStream blog (7.x-2.0-beta1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Language
ka: ენა

en: more
ka: მეტი

en: read more
ka: დაწვრილებით

en: All
ka: ყველა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Blog
ka: ბლოგი

en: - All -
ka: - ყველა -
