NodeStream blog (7.x-2.0-beta1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Language
km: ភាសា

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: read more
km: អាន​បន្ថែម

en: All
km: ទាំងអស់

en: Blog
km: កំណត់​ហេតុ​បណ្ដាញ
