NodeStream blog (7.x-2.0-beta1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Language
ml: ഭാഷ

en: more
ml: കൂടുതൽ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: read more
ml: കൂടുതല്‍ വായിക്കൂ

en: Blog
ml: ബ്ലോഗ്
