NodeStream blog (7.x-2.0-beta1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Language
nn: Språk

en: more
nn: meir

en: Reset
nn: Sett til standard

en: read more
nn: les meir

en: All
nn: Alle

en: Blog
nn: Blogg

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Products
nn: Varer

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
