NodeStream blog (7.x-2.0-beta1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Language
ta: மொழி

en: more
ta: மேலும்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: read more
ta: மேலும் படிக்குக

en: Blog
ta: வலைப்பு
