NodeStream blog (7.x-2.0-beta2) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: read more
bo: དེ་ལས་མང་བར་ཀློག་པ

en: All
bo: ཡོངས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Blog
bo: ཟིན་བྲིས

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: All blogs
bo: ཟིན་བྲིས་ཡོངས

en: Translations
bo: ཡིག་སྒྱུར

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: View panes
bo: གནས་ཁུལ་ལ་ལྟ་ཀློག

en: Content pane
bo: ནང་དོན་གྱི་ཁུལ

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
