NodeStream blog (7.x-2.0-beta2) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Language
cy: Iaith

en: more
cy: mwy

en: Reset
cy: Ailosod

en: read more
cy: darllen mwy

en: All
cy: I gyd

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Products
cy: Nwyddau

en: Translations
cy: Cyfieithiadau

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
