NodeStream blog (7.x-2.0-beta2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: read more
dz: ཧེང་བཀལ་ ལྷག

en: Blog
dz: ཝེབ་དྲན་དེབ་
