NodeStream blog (7.x-2.0-beta2) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: more
fi: lisää

en: Reset
fi: Palauta

en: read more
fi: lue lisää

en: All
fi: Kaikki

en: Blog
fi: Blogi

en: Sort by
fi: Lajittele

en: All blogs
fi: Kaikki blogit

en: Products
fi: Tuotteet

en: Translations
fi: Käännökset

en: Apply
fi: Käytä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: View panes
fi: Näkymäpaneelit

en: Content pane
fi: Sisältöpaneeli

en: Master
fi: Isäntä
