NodeStream blog (7.x-2.0-beta2) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Language
fil: Wika

en: more
fil: marami pa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: read more
fil: magbasa pa

en: All
fil: Lahat
