NodeStream blog (7.x-2.0-beta2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Language
is: Tungumál

en: more
is: meira

en: Reset
is: Endursetja

en: read more
is: lesa meira

en: All
is: Allt

en: Blog
is: Blogg

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Products
is: Vörur

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
