NodeStream blog (7.x-2.0-beta2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Language
kk: Тіл

en: Reset
kk: Ысыру

en: read more
kk: Толық оқу

en: All
kk: Барлық

en: Blog
kk: Блогі
