NodeStream blog (7.x-2.0-beta2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: read more
kn: ಮುಂದೆ ಓದಿ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Blog
kn: ಬ್ಲಾಗ್

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
