NodeStream blog (7.x-2.0-beta2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Language
ku: زمان

en: more
ku: زیاتر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: read more
ku: درێژە

en: All
ku: هەموو

en: Blog
ku: بڵاگ

en: Translations
ku: وەرگێڕانەکان
