NodeStream blog (7.x-2.0-beta2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Language
mn: Хэл

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: read more
mn: дэлгэрүүлж унших

en: All
mn: Бүгд

en: Blog
mn: Блог
