NodeStream blog (7.x-2.0-beta2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Language
mr: भाषा

en: more
mr: आणखी

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: read more
mr: अधिक वाचा

en: All
mr: सर्व

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
