NodeStream blog (7.x-2.0-beta2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Language
ne: भाषा

en: more
ne: धेरै

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: read more
ne: थप पढ्नुहोस्

en: All
ne: सबै

en: Blog
ne: ब्लग

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध
