NodeStream blog (7.x-2.0-beta2) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Language
pl: Język

en: more
pl: więcej

en: Reset
pl: Resetuj

en: read more
pl: czytaj więcej

en: All
pl: Wszystko

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: All blogs
pl: Wszystkie blogi

en: Products
pl: Produkty

en: Translations
pl: Tłumaczenia

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: View panes
pl: Panele z widokami

en: Content pane
pl: Panel z zawartością

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
